english français español português italiano Русский язык română persian - farsi

آخرین پیشگویی

پیشگویی‌های زیادی درباره‌ی آینده صورت گرفته، اما فقط یکی از آن‌ها در فرهنگ‌های مختلف تکرار شده است:

نزدیک شدن سیاره‌ای غول‌آسا که دنیای ما در اثر جاذبه‌ی آن دگرگون خواهد شد. مردم باستان، این سیاره را «هِرکُلوبوس» نامیده‌اند. کتاب «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» تمام اطلاعاتی را که باید درباره‌ی نزدیک شدن این سیاره‌ی عظیم بدانیم و نیز کلیدهای رویارویی با این دوران بحرانی را به ما می‌دهد.

کتاب رایگان خود را از اینجا سفارش دهید

پیشگویی‌های مختلف

پیشگویی‌های مختلف

از پیشگویی‌های قوم «مایا» درباره‌ی پایان دنیا بسیار شنیده‌ایم. آنها پایان تمدن ما انسان‌ها را با پایان سال 2012 میلادی مقارن می‌دانستند. سخنان بسیار دیگری نیز درباره‌ی پیشگویی‌های «آخرالزمان» مانند آن‌هایی که نوستراداموس گفته یا آن‌هایی که در کتاب مکاشفات یوحنا ذکر شده، شنیده‌ایم.

اغلب این پیشگویی‌ها، ما را از فجایعی عظیم آگاه می‌سازند؛ مانند تغییر قریب‌الوقوع قطب‌های زمین، که در نتیجه‌ی آن کلاهک‌های یخی آب می‌شوند و در اثر طوفان و زلزله‌های شدید، خشکی‌ها به زیر آب می‌روند.

برخی پیشگویی‌ها، منحصراً از نزدیک شدن سیاره‌ای خبر می‌دهند که در فواصل زمانی معین، به زمین نزدیک می‌شود. هم اکنون چنین سیاره‌ای را می‌توان با تلسکوپ دید که اندازه‌ی آن حدود شش برابر سیاره‌ی مشتری است. از این سیاره در فرهنگ‌ها، پیشگویی‌ها، و کتاب‌های مقدس، تحت نام‌های متفاوتی یاد شده است؛ مانند: سیاره‌ی اِکس؛ نیبیرو؛ بَعل؛ وُرم‌وُود؛ آجِنجو؛ هِرکُلوبوس؛ مَردوک؛ نِمِسیس؛ بیست؛ سیاره‌ی قرمز؛ سیاره‌ی سرد؛ بارنارد 1؛ سیاره‌ی 12، و بسیاری از نام‌های دیگر.

پیشگویی‌های عهد باستان

در اقصی نقاط جهان و در فرهنگ‌های مختلف، پیشگویی‌های مشابهی درباره‌ی پایان دنیا وجود دارند.

در طول تاریخ؛ خِردمندان، پیامبران، و اساتید روحانی بیشماری به چگونگی پایان‌یافتن تمدن ما اشاره کرده‌اند.

یکی از کهن‌ترین پیشگویی‌ها را می‌توان در هرم بزرگ مصر یافت. حوادث آسمانی متعددی در آنجا مکتوب شده که چندین مورد آن نیز به حقیقت پیوسته است. این پیشگویی‌ها، زمان پایان دنیای ما را بین سال‌های 2001 تا 2030 میلادی پیش‌بینی کرده‌اند.

بر اساس تقویم و پیشگویی‌های قوم «مایا»، وخیم‌ترین فجایع از سال 2012 میلادی به بعد اتفاق می‌افتند و تقویم مایایی در روزی که مصادف با 21 دسامبر 2012 بود، به انتهای خود رسید و دیگر دورانی را برای بعد از این تاریخ متصور نیست. خردمندان مایایی برخی از مشکلاتی را که هم‌اکنون گریبان‌گیر نسل ماست، پیش‌بینی کرده‌اند: افزایش دمای زمین؛ آب شدن کلاهک‌های یخی؛ کمبود آب و غذا برای انسان‌ها.

کتاب مقدس مسیحیان پیشگویی بزرگی را در «مکاشفات یوحنا» مطرح کرده است. در این کتاب از روز قیامت و روز جزا به طور مستقیم و بی‌پرده سخن به میان آورده شده است. بر طبق آن روایات، روز قیامت زمانی خواهد بود که فساد و تباهی دنیا را تسخیر کرده باشد؛ فسادی که همان مادی‌گرایی، عقل‌گراییِ بدون توجه به معنویات، و در آخر شرارت‌های فزاینده و انحطاط است. بسیاری از اندیشمندان بر این عقیده هستند که این دوران هم‌اکنون فرا رسیده است.

همچنین قرآن کریم، کتاب مقدس مسلمانان، خبر از ظهور مسیح دروغین قبل از برپایی قیامت می‌دهد؛ در این دوران، مادی‌گرایی مفرط و فقر کامل معنویت بیداد خواهد کرد.

در قرون وسطی، روشن‌فکر و منجم بزرگ، نوستراداموس، خبر از فرود «پادشاه بزرگ وحشت» از آسمان داده است. بسیاری از اندیشمندان عقیده دارند که او به جرم سماوی بزرگی اشاره کرده که به طور چشم‌گیری سیاره‌ی ما را دگرگون خواهد کرد.

پیشگویی‌های دوران جدید

در طی دو قرن گذشته، افرادی که خودآگاهی خود را بیدار کرده‌ و آنان که از موهبت بصیرت ذاتی برخوردار بوده‌اند، بارها درباره‌ی فاجعه‌ای که قرار است بر سر سیاره‌ی زمین بیاید و پایانی بر تمدن ما باشد، صحبت کرده‌اند.

«کارلوس مونیوز فِررادا»، که وقوع زلزله‌های بسیاری را در آمریکای جنوبی پیش‌بینی کرده است، در سال 1999 درباره‌ی رسیدن اَبَر سیاره‌ای دنباله‌دار هشدار داده است.

«بنجامین سولاری پاراویچینی»، پیشگوی بزرگ آرژانتینی، که به او لقب «نوستراداموس آمریکای جنوبی» را داده بودند، چند دهه پیش چنین نوشته است:
«زمان موعود فرا خواهد رسید و آن هنگام که ظلمت سراسر گیتی را فرا گیرد، برخورد با سیاره‌ی غول‌پیکر اتفاق خواهد افتاد. زمین وارونه خواهد شد و همه‌چیز سقوط خواهد کرد.»

«آلویس ایرلمایِر»، روشن‌فکر بزرگ آلمانی که در نیمه‌ی نخست قرن بیستم می‌زیست، درباره‌ی نبردی هولناک که پایانی بر زندگی اکثر انسان‌ها خواهد بود و فرارسیدن دوران شادی و سعادت پس از آن، هشدار داده است.

«اِدگار کِیسی»، یکی از مشهورترین عرفای ایالات متحده، از دگرگونی‌های ناشی از تغییر محور زمین، غرق‌شدن خشکی‌ها در اقیانوس‌ها، ذوب‌شدن یخ‌ها، و ویران‌شدن شهرهای بزرگ بر اثر زلزله‌های شدید خبر داده است. همه‌ی این اتفاقات باید رخ دهند تا عصر جدیدِ آرامش فرا رسد. کِیسی وقوع این رخدادها را پس از سال 2000 میلادی پیش‌بینی کرده است.

بی‌ارتباط نیست که اشاره‌ی ویژه‌ای هم به «سامائِل اون وِئور» استاد عرفان در مکزیک داشته باشیم که خطابه‌های زیادی را در دهه‌ی 1970 داشته است. او درباره‌ی هِرکُلوبوس صحبت کرده و آشکارا گفته است که وقتی زمان موعود فرا رسد، این سیاره به زمین نزدیک خواهد شد. به دلیل نیروی الکترومغناطیسی آن، پوسته‌ی زمین نامتعادل شده و زلزله‌ها، لرزش‌ها، فوران‌های آتشفشانی، و بلایای طبیعی رخ خواهند داد. هِرکُلوبوس قبلاً هم به سامانه‌ی خورشیدی وارد شده و سیل‌ها و طوفان‌های شدیدی را پدید آورده که باعث از بین رفتن تمدن‌های «لِموریا» و «آتلانتیس» شده است. اکنون، او متذکر شده است که این سیاره بار دیگر برای پایان بخشیدن به تمدن ما و آغاز عصری نوین، در راه است.

چه کاری از دستمان بر می‌آید؟

تغییر بزرگ

با توجه به پیش‌گویی‌های فراوان که اشاره به نزدیکی پایان دنیا دارند، پرسیدن سوالات زیر کمکی به ما نخواهند کرد: آیا این پیشگویی‌ها حقیقت دارند؟ آیا این پیش‌گویی‌ها را باید به عنوان هشدار و نمادی از تغییر در دوران زندگی‌مان تلقی کنیم؟ آیا می‌توانیم مطمئن باشیم که پایان دنیا نزدیک است؟ و اگر صحیح باشد که با فاجعه ای عظیم رو به رو هستیم که به معنای پایان تمدن ماست... آیا کاری هست که بتوانیم انجام دهیم تا سیر حوادث را عوض کنیم و از مصیبت نجات یابیم؟

تغییر بزرگ: بیداریِ خودآگاهی

سال 2012 میلادی خواه آغاز دوران آخرالزمان باشد یا نه، نشانه‌های کافی برای تفکر وجود دارند که اگر ما رفتار خود را اصلاح نکنیم، تمدنمان با مشکلات جدی اجتماعی، اقتصادی، و زیست محیطی مواجه خواهد شد. اگر به موقع تغییر نکنیم، این پیشگویی‌ها به حقیقت خواهند پیوست و سرنوشتی جز نابودی برای ما انسان‌ها و تمدنمان متصور نخواهد بود. تنها راه حل کارآمد، بیدار کردن خودآگاهیمان است.

بیدار کردن خودآگاهی یعنی اهتمام ورزیدن از اعماق وجود به فروپاشی عیوب، نقص‌ها، و شرارت‌هایی که مانع از درخشش روشنایی، عشق، و خِرَد درونمان است.

اکنون، زمان بیداری فرا رسیده است. ما باید تغییر کنیم؛ زیرا پیشگویی‌های بیشماری تاکید بر نزدیک بودن زمان ویرانی دارند.

کتاب

هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ

بسیاری از خردمندان درباره‌ی آینده‌ی وحشتناکی که در انتظار ماست، هشدار داده‌اند. یکی از نمونه‌های روشن، کتاب کوچکی است که «و. م. رَبُلو»، عارف بزرگ کلمبیایی با عنوان «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» نوشته است. این کتاب را می‌توان مستندی درباره‌ی آینده نامید که با خودآگاهی کامل، نوشته شده است.

«و. م. رَبُلو»، بر اساس تجربه‌ی مستقیم و آگاهانه‌ی خود، خبر از اتفاقات وحشتناکی می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک روی خواهند داد. افزون بر این، او راهی را به ما نشان می‌دهد که برای دستیابی به دگرگونی عمیق نسل بشر، باید بپیماییم. امروزه، شواهد حاکی از این است که خوانندگان بی‌شماری از سراسر جهان از مطالب این کتاب بهره‌مند شده‌اند و از این اثر استقبال کرده‌اند.

کتاب «هِرکُلوبوس یا سیار‌ه‌ی سرخ» به طور مفصّل به توصیف آخرالزمان می‌پردازد. این کتاب از ورود جِرم سماوی بسیار عظیم به سامانه‌ی خورشیدی خبر می‌دهد و بشریت را از عواقب نزدیک شدن آن به زمین، آگاه می‌سازد.

همه‌چیز بر اساس رفتارمان شکل می‌گیرد. به همین منظور، کتاب «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» صرفاً یک پیشگویی نیست، بلکه راه نجاتی است که ما را از گزند فجایع پیش رو، در امان نگه می‌دارد. این وقایع فاجعه‌بار، نتیجه‌ی انباشته‌شدن خطاها و گناهان نسل‌های متمادی بشر است.

بنابراین، کتاب «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» پیغام امیدی است که سرنوشت رقم خورده‌ی ما را به چالش می‌کِشد و به موازات آن، کتاب مذکور بشریت را به تجربه‌ی آزادی و خروج از حلقه‌ی جهل و نادانی که همه‌ی ما در آن گرفتار شده‌ایم، دعوت می‌کند.

آنهایی که واقعاً می‌خواهند از فاجعه‌ی پیش رو نجات یابند؛ باید هم اکنون شروع به فروپاشی خودِ روانیِ (نَفْس) خویش کنند که همان عیوب درونی انسان است؛ عیوبی که شمار آن به هزاران می‌رسد. آنها باید خود را آماده سازند تا در هنگام نجات به جایی امن بُرده شوند...

شما نباید نظریه‌پردازی یا مباحثه کنید، بلکه آنچه بر عهده‌ی شماست، چیزی جز تجربه‌ی تعلیمات راستین من در این کتاب نیست. ما به هیچ چیز دیگر نمی‌توانیم متوسل شویم.

- و. م. رَبُلو

درباره‌ی ما

موسسه‌ی آلسیون

موسسه‌ی آلسیون، تشکیلاتی قانونی و غیر انتفاعی است و از این رو، تمام فعالیت‌های آن بشر‌دوستانه و بدون هرگونه بهره‌جویی است.

موسسه‌ی آلسیون با آقای «اَنجل پِراتس»، ناشر کتاب «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» در جهت انتشار و توزیع این اثر در سراسر جهان همکاری می‌کند. برای رساندن این پیغام جهانی به دست افراد علاقه‌مند، این موسسه کتاب‌های «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» را به هر نقطه‌ای از جهان، رایگان و بدون دریافت هزینه‌ی پستی ارسال می‌کند.

موسسه‌ی آلسیون با شماره‌ی 588698 تحت قوانین ثبت شرکت‌ها و موسسات وزارت کشور اسپانیا، گروه 1، بخش 1؛ ثبت شده است و دفتر مرکزی آن در آدرس

P.O. Box 4, 09080 Burgos (Spain)

ما را در توییتر و یوتوب دنبال کنید:


X Youtube

همکاری با ما

ما به کمک شما نیاز

موسسه‌ی آلسیون چندین سال است که نسخه‌های رایگان کتاب «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» را به تمام کشورها ارسال می‌کند. با این کار، هزاران نفر در سراسر جهان نسخه‌های رایگان این کتاب را دریافت کرده‌اند. تعداد این درخواست‌ها روز به روز افزایش می‌یابد.

به دلیل این موفقیت، ما تصمیم داریم تا کمپین توزیع رایگان کتاب را ادامه دهیم. به هر حال، نیاز به افرادی در کشورهای گوناگون داریم که بخواهند در توزیع این پیغام مهم جهانی شرکت کنند و آن را به نظر همه‌ی مردم جهان برسانند.

Download Video

اگر تمایل دارید در توزیع کتاب «هِرکُلوبوس یا سیاره‌ی سرخ» به ما یاری رسانید، یا با ناشر کتاب و موسسه‌ی آلسیون تماس بگیرید، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده نمایید:

ارسال ایمیل به:
[email protected]

ارسال نامه به:
Asociación Alcione
P.O. Box 4
09080 Burgos
España